Home تازه ها سناتور استرالیایی می گوید همجنس گرایان نباید ازدواج کنند چراکه آنها افراد تنوع طلبی هستند

سناتور استرالیایی می گوید همجنس گرایان نباید ازدواج کنند چراکه آنها افراد تنوع طلبی هستند

سناتور استرالیایی می گوید همجنس گرایان نباید ازدواج کنند چراکه آنها افراد تنوع طلبی هستند
77
0

سناتور استرالیایی گفته است که زوج های همجنس مستحق ازدواج نیستند چرا که آنها اصولا افراد تک همسری نیستند.

باب دی عضو سازمان فمیلی فرست( خانواده مقدم بر همه چیز) اظهار کرده که به زوج های همجنس نباید اجازه ازدواج داد چرا که آنها به طور کامل به شرکای زندگی خود وفادار نیستند. اوکه در مجلس سنا در مناظره ای مرتبط با مساله برابری ازدواج صحبت می کرد گفت: با اینکه افراد همجنس گرا بخصوص مردان توانسته اند اتحادیه های برجسته ای تشکیل دهند اما هنوز نتوانسته اند تعهد خود را به مساله تک همسری اثبات نمایند. آنها کلمه ” تک همسرانه ” را خلق نموده اند. نوعی ازدواج باز با روابط خارج از دایره ازدواج ، چیزی که در این دنیای جسور و نو تا کنون به گوشم نخورده است.

سناتور آنگاه  وجود همجنس گرایان مردی را که تنها یک شریک دارند را مساله ای غیر واقعی و غیر طبیعی خواند.او اظهار کرد:این مصالحه ” تک همسرانه” چیزی نیست که بتوان در مقابل آن کوتاه بیاییم. طبیعتا در این رابطه تمامی پشتوانه های تضمین کننده ازدواج مبدل به هیچ می شوند.

چندی پیش دو رای دیگر برای برابری ازدواج  در مجلس سنا از سوی حزب کارگر و سبزها ارائه شده بود  که البته در برابر ائتلاف مخالف شکست خورد.

آقای دی  اضافه نمود که قانونی کردن ازدواج همجنس گرایان درها را برای رابطه هایی با چند شریک باز می کند و بر خانوادها تاثیر منفی می گذارد. او از مجلس سوال کرد: چرا تعریف دوباره مساله ازدواج منتهی به روابط همجنس گرایانه می شود؟ لایحه در باره ازدواج دو نفر صحبت می کند. خوب چرا از سه نفر صحبت نشود؟( اشاره به نا متعهد بودن همجنس گرایان) در حال حاضر اوراق تولد درسراسر کشور تنها دارای دو بخش برای والدین هستند. والدین تنها شامل پدر و مادر می باشند نه چیز دیگر.

مساله  برابری ازدواج هنوز در مجلس سنا در حال بحث و مناظره است  در حالی که حزب کارگر، لیبرال دموکرات ها و سبز ها سعی می کنند  رای خود را به کرسی بنشانند  تا بتوانند ماده قانونی ازدواج برای افراد همجنس را به قانون ازدواج فدرال اضافه نمایند.

ترجمه : رضا احمد زاده

منبع

(77)

Facebook Comments

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *