Home تازه ها كريستين رونالدو اكنون هدف شعارهاي كوبنده ي همجنسگرايي است

كريستين رونالدو اكنون هدف شعارهاي كوبنده ي همجنسگرايي است

كريستين رونالدو اكنون هدف شعارهاي كوبنده ي همجنسگرايي است
155
0

این روزها کریستین رونالدو در رقابت ها هدف شعارهای همجنسگراستیز طرفداران قرارگرفته است. در مسابقه اخیر میان رئال مادرید و بارسلونا این بازیکن سوپراستار پرتقالی به دفعات از بخش هواداران بارسلونا با عنوان «ماریکون» که شعاری همجنس گرا ستیز و بسیار زننده است خطاب شد. این اتفاق در پی گزارش های تایید نشده ای از رابطه رونالدوو با بوکسور مراکشی  باد هاری  رخ داد. این گزارش ها ادعا می کردند که این دو رابطه ای فراتر از دوستی دارند. چیزی که البته هنوز ثابت نشده است.

سازمان دیدبان دگرباشان اسپانیا این شعارهای همجنس گراستیز را محکوم کرده است. فرانسیسکو رامیرز مدیر این سازمان گفت: «این اقدامات اسفناک و شرم آور بر طبق قانون ورزشی سال ۲۰۰۷ قابل تعقیب و مجازات است. كريستين رونالدو بازيكن رئال مادريد ماه ها مورد حملات مکرر توهين ها و شايعات مخرب روزنامه ها ی زرد و خبرنگاران ورزشي و بازيكنان آماتور تيم هاي حريف بود كه به منظور تحقير، توهين و بدنام كردن يك بازيكن بزرگ فوتبال انجام مي شد. لازم است بطور شفاف توضيح دهيم كه هوموفوبيا (همجنسگراستيزي) لزوما باعث رنجش و آزار افراد همجنسگرا نمی گردد، بلكه کسانی که به آن باور دارند و از آن برای توهین استفاده می کنند به سایر افراد غیر همجنس گرانیز آزار می رسانند و  آنها را تحقیر می کنند.»

كميسيون ملی مقابله با خشونت در اسپانيا در سال ٢٠٠٨ تشكيل شد. این کمیسیون مي تواند جريمه يا ممنوعيت هايي برای فدراسيون ها، باشگاه ها و حامياني كه به جرم خشونت، نژادپرستي، بيگانه ستيزي و تعصب گناهكار شناخته شده اند، ارائه دهد.

Ronaldo2

خبر های مربوط به هاری و رونالدو از تصویری در فیس بوک آغاز شد. این تصویر هری را نشان می دهد که رونالدو را بر دستانش بلندکرده است و زیر عکس نوشته شده است: تازه ازدواج کرده. همیشه حامی تو هستم برادر. اين ادعاهاي بي اساس  البته به شیوه ای عجیب تمامی موارد قبلی از مجموعه دخترانی که رونالدو با آنها رابطه داشته و در مصاحبه ها به آنها اشاره کرده بود را نادیده گرفته اند. وقتی چند سال پیش با اشاره به مد لباس پوشیدن و آرایش های او از او پرسیده شد آیا همجنس گرا است وی جواب داد: من با جنسیتم راحتم  بنابراین به هیچ وجه مشکلی برایم ایجاد نمی کند.

سال گذشته گزارشگر تلويزيوني فرانسوي ادعا کرد که که این تکخال فوتبال با نزدیک ترین دوستش رابطه دارد وی  گفت: رونالدو هفته ای سه یا چهار بار با جت به مراکش می رود تا دوستی را در مراکش در آغوش گیرد.

مترجم : احسان پارسي

منبع

(155)

Facebook Comments

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *