Home تازه ها اردلان رحمتی٬ خواننده ی همجنسگرای ایرانی-سوئدی

اردلان رحمتی٬ خواننده ی همجنسگرای ایرانی-سوئدی

اردلان رحمتی٬ خواننده ی همجنسگرای ایرانی-سوئدی
469
0

اردلان رزاز رحمتی با نام مستعار ادی رزاز در ۲۱ دسامبر ۱۹۸۸ در استکهلم سوئد به دنیا آمد. او که هم اکنون یک هنرمند و خواننده است در مسابقات صدای آیدل سال ۲۰۰۹ در سوئد شرکت کرد و مقام ششم را به دست آورد. ادی و ربیح جابر یکی دیگر از شرکت کنندگان مسابقه که او هم سوئدی-لبنانی است در سال ۲۰۱۰ یک گروه موسیقی تشکیل دادند که تا ایپریل ۲۰۱۲ به فعالیتش ادامه داد و از ان پس اردلان به تنهایی کار خوانندگی اش را دنبال کرد.

ادی در کنار کار موسیقی علاقه ی زیادی به مدل شدن نیز داشت و حتی عکس های او که بعضی از آنها هم نیمه برهنه بودند قبل از فعالیت های موسیقی او منتشر شده بودند. در ماه مه ۲۰۱۰ وقتی که ادی با مجله ی سوئدی کیو ایکس مصاحبه داشت همجنسگرایی خودش را اعلام کرد. وقتی که از او پرسیده شد چرا در زمان مسابقات آیدل سوئد همجنسگرایی خود را علنی نکرده بود پاسخ داد: «من همیشه آشکارا همجنسگرا بوده ام و هیچگاه آن را مخفی نکردم. اما وفتی که در یک جایگاه مطرح باشی دوباره توقعی وجود دارد که گرایش جنسی خودت را اعلام کنی و من این کار را نکردم اما در حال حاضر که با شما صحبت میکنم راحت هستم و می گویم»

او در پاسخ به سوال گیهان در ارتباط با چالش های آشکارسازی خودش و خانواده اش پاسخ داد که «دوست ندارم زیاد درباره ی خانواده ام صحبت کنم اما فقط همین را می توانم بگویم که از همان ابتدا پدر و مادرم را از همجنسگرایی ام مطلع کردم و واقعا آنها مشکلی با گرایش جنسی من نداشتند. من هیچگاه مشکلی با خانواده ام نداشته ام و آنها همیشه خیلی روشن فکرانه برخورد کرده و من را حمایت کرده اند»

(469)

Facebook Comments

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *