Home تازه ها با ترنسی که مد نیویورک را قبضه کرده است آشنا شوید

با ترنسی که مد نیویورک را قبضه کرده است آشنا شوید

با ترنسی که مد نیویورک را قبضه کرده است آشنا شوید
211
0

لیت اشلی که یک مرد ترنس است امسال رقابت های مد نیویورک را درهم شکافته و موفق بوده است.

Laith Ashley
Laith Ashley

این مدل ۲۶ ساله در ماه مارچ ۲۰۱۶ در چندین شو مد در نیویورک برای آدرین السیا و جیپسی اسپورت شرکت کرده است. موفقیت اشلی در حالی است که او تنها چند سال پیش بود که تغییر جنسیت خود را شروع کرد. او تنها پنج سال داشت که متوجه شد چیزی خاص در بدن او وجود دارد و مثل بقیه نیست اما هفده سال طول کشید تا دست به آشکارسازی زد. در ابتدا او خودش را به عنوان یک همجنسگرا معرفی کرد و به خانواده اش گفت که دوست دختر دارد. اما او در حال حاضر خودش را می شناسد و دیگران هم می دانند که زندگی گذشته ی او چه بوده است.

او گفت: «مدل بودن خیلی هیجان انگیز است اما تعجب من اینجاست که وقتی به باشگاه می روم و یا به یک فروشگاه می روم دیگران من را می شناسند و این برای من کمی عجیب است» و ادامه داد «هفته ی مدل نیویورک خیلی جالب بود و من هیچ وقت تصمیم نداشتم که مدل شوم و همه چیز اتفاقی بود اما معتقدم که هیچ چیزی بدون دلیل اتفاق نمی افتد»٬ «من هفده سال داشتم که دست به آشکارسازی زدم و خودم را یک لزبین معرفی کردم اما هیچگاه نمی توانستم با خودم کنار بیایم که من واقعا یک لزبین هستم»٬ «مادرم یک مسیحی بسیار معتقد است و نمی توانست من را بپذیرد اما پدرم نه٬ خیلی خوب برخورد کرد و حمایت و پذیرش او بود که تمام انتقادات و حرف های بدی که وجود داشت را از بین می برد. واقعا اهمیتی ندارد که دیگران چه چیزهایی می گویند»

ashkely3

او چند سال بعد مراحل تغییر جنسیت خود را شروع کرد و وقتی که با هویت جنسی خود کنار آمد و راحت شد دیگر چیزی نمی توانست او را متوقف کند. او تا به حال در صفحه ی اینستاگرام خود بیش از ۶۰ هزار دنبال کننده دارد و خیلی از مدل های سرشناس نیز او را دنبال می کنند. «خیلی ها من را دنبال می کنند و دوست دارند چون بدن متناسبی دارم و شاید چیزی باشم که آنها دوست دارند ببینند اما مهم است که بدانیم هر کسی صاحب بدن خود است و خودش باید برای خودش تصمیم بگیرد»

نمونه های افراد دگرجنس شده ی موفق کم نیستند و در بین ایرانیان نیز افراد زیادی هستند که بسیار موفق شده اند اما به نظر شما چرا دگرجنسگونگان (ترنس)های ایرانی نتوانسته اند در جامعه ی ایران زیاد مطرح شوند و فرصت حضور اجتماعی داشته باشند؟

(211)

Facebook Comments

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *